TEKLİF AL

Talebiniz alınmıştır. Müşteri temsilciniz en kısa sürede sizinle iritbata geçecektir.
Sağlıklı Günler Dileriz.

Sigorta Güvencenizdir
  • 0 (312) 911 30 52
  • bilgi@sigortasi.org

Acıbadem Sigorta

Acıbadem Sigorta

Acıbadem Sigorta

Şirketimiz, 2004 yılından beri Acıbadem Sağlık ve Hayat Sigorta A.Ş. markası ile faaliyet göstermekte ve kuruluşundan bugüne, 20 yılı aşkın tecrübesi ile sağlık, hayat ve ferdi kaza branşlarında müşterilerine sigortacılık ürünleri sunmaktadır.

Acıbadem Sigorta, sektörde sağlık sigortaları alanında uzmanlaşmış ve bu alana yoğunlaşmış tek sigorta şirketi olma özelliği taşımaktadır.

Acıbadem Sağlık ve Hayat Sigorta Bank Negara Malezya tarafından regüle edilen Avicennia Capital Sdn Bhd Finansal Holding Şirketinin bir iştirakidir. Avicennia Capital tamamen, Malezya Hükümetinin stratejik yatırım fonu olan Khazanah Nasional Berhad’ın sigorta yatırım koludur ve 13 Kasım 2013 itibarı ile Acıbadem Sigortanın çoğunluk hisselerinin sahibidir.

Genel Müdürlüğü Ataşehir’de bulunan Acıbadem Sigorta, Doğu Marmara, Ege, Orta Anadolu, Güney Anadolu ve Kuzey Marmara Bölge Müdürlükleri ile Kozyatağı, Mecidiyeköy, Bakırköy ve Kartal Şube Müdürlükleri, 441 çalışanı ve Türkiye genelinde 233 acentesi ile sunulan sigorta hizmetlerinde hızı ve kalitesini üst düzeye çıkarmak amacıyla büyümesini sürdürmektedir.

2013 yılsonu verilerine göre; Şirketimiz, sektörün üç katı bir büyüme performansı ile sağlık/ hastalık sigortaları alanında prim üretimini %30,75 artırarak 301 milyon TL seviyelerine çıkarmış, böylelikle pazar payını yaklaşık 2 puan yukarı taşımıştır. %12,18’lik pazar payı ile Acıbadem Sigorta yaklaşık 350.000 sigortalısı ile sektördeki üçüncü büyük sağlık sigorta şirketi konumundadır.

Şirketimiz, 2.500’i aşkın anlaşmalı kurum ağı ile sigortalılarına yüksek kalitede sağlık hizmeti alma imkanı sunmaktadır.

Şirketimiz, etkin mali yönetim politikaları ile gücüne güç katarak farklı ihtiyaçlara ve büyük kitlelere uygun imkanlar ile sigorta hizmetleri sunulabilecek şekilde pazarı geliştirme hedefleri doğrultusunda başarı ile ilerlemektedir.

Acıbadem sigorta'nın sağlık ürünleri için sigortam.org en uygun fiyatlarla  teklif alabilirsiniz.


https://www.acibademportfoyum.com/ascweb/frmMainScreen.aspxPaylaş:


BİLGİ ALIN

Sigorta konusunda her türlü bilgiyi alabilmeniz için aşağıdaki formu doldurmanız yeterli.