TEKLİF AL

Talebiniz alınmıştır. Müşteri temsilciniz en kısa sürede sizinle iritbata geçecektir.
Sağlıklı Günler Dileriz.

Sigorta Güvencenizdir
  • 0 (312) 911 30 52
  • bilgi@sigortasi.org

Türk Nippon

Türk Nippon

Türk Nippon

 

Türk Nippon Sigorta A.Ş. 1 Mayıs 1991 tarihinde Türkiye Kalkınma Bankası ve Japonya’nın en büyük Sigorta Şirketi olan Nippon Fire & Marine ortaklığı ile  25 milyar TL sermaye ile kurulmuştur. 


Sümerbank tarafından 6 Ekim 1998 tarihinde %85,22 oranındaki hisselerin satın alınmasıyla,sermaye yapısında büyük bir değişiklik gerçekleşmiştir. Türk Nippon Sigorta’nın diğer ortakları %10 hisse ile Türkiye Kalkınma Bankası ve %4,78 hisse ile Nippon Fire & Marine olmuştur. 

2000 yılında %96.24 hissesi Tasarrufu Mevduat Sigorta Fonu'na geçen Türk Nippon Sigorta, HNS grup tarafından 2001 yılının Ekim ayında satın alınmış ve Kasım 2008 tarihine kadar HNS Grup bünyesinde kaldıktan sonra, çoğunluk hissesi Harel Grup tarafından satın alınmıştır. 


Türk Nippon Sigorta 2008 yılından, bugüne Harel Grubu’nun gücü ve desteğini de arkasına alarak dinamik ve profesyonel ekibi ile, sigortacılık faaliyetlerine devam etmektedir.

Türk Nippon Sigorta'nın Hayata Merhaba,Sağlığınız bizde,Ferdi Kaza,Seyahat Sağlık,Konut,Kasko,Trafik ürünleri için  sigortam.org fiyat teklifi alabilirsiniz.


http://www.turknippon.com/

 


Paylaş:


BİLGİ ALIN

Sigorta konusunda her türlü bilgiyi alabilmeniz için aşağıdaki formu doldurmanız yeterli.